Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

2020-2021 Eğitim öğretim yılı ders planları ile ilgili alınan kararlar aşağıda belirtilmiştir.

 

1-    1- Güz döneminde tüm sınıflar için teorik derslerin çevrimiçi online olarak verilmesine, bahar döneminde salgının seyrine göre daha sonra belirlenecek olan tarihlerde planlanarak gerçekleştirilmesine;

 

2-    2- 1,2,3,4. Sınıfların pratik eğitiminin  çevrimiçi online olarak gerçekleştirilmesine, 5.sınıfların ise güz döneminde 8’er haftalık periyotlarda (1.grup: 05/10/2020-27/11-2020 tarihleri arasında, 2.grup: 30/11/2020-22/01/2020 tarihleri arasında olmak üzere) 2 grup halinde yüzyüze pratik eğitime alınmasına, bu grupların da kendi aralarında 8 anabilim dalına bölünerek küçük gruplar halinde yüzyüze pratik eğitim görmesine ve bahar döneminde pratik eğitimin salgının seyrine göre daha sonra belirlenecek olan tarihlerde planlanarak gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.

 

Grupların pratik eğitimlerine ilişkin tablolar aşağıda belirtilmiştir.

Haftalık ders programı web sayfamızda yayınlanmıştır.

 

1.     GRUP 5.Sınıf Klinik Rotasyonlar

Sıra No

Soyadı

Adı

Anabilim Dalı

Tarihler

1

ARAZTEKİN

BÜŞRA

Protetik Diş Tedavisi ABD.

05.10.2020-27.11.2020

 

 

 

      27 Öğrenci

2

DOĞAN

ÖMER FARUK

3

DAVER

METEHAN

4

ÇONA

UTKU BARKIN

5

ASLAN

ELİF

Periodontoloji ABD.

6

CANBULAT

KAMİLE

7

ARSLANPINAR

GÖKHAN

8

AKAY

BURAK

Endodonti ABD.

9

YAMANER

GAYENUR

10

OMURTAK

DENİZ BARIŞ

11

GÜMÜŞ

BEYTULLAH

12

SEZER

AHMET

Restoratif Diş Tedavisi ABD.

13

KATAR

BÜŞRA

14

ALTUNYILDIZ

CANSU

15

EFE

SEVDE

16

SERPEK

OSMAN

Pedodonti ABD.

17

GÜNEŞLİ

ŞENGÜL

18

KAYA

PINAR

19

YILMAZ

METEHAN

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi ABD.

20

ÇİÇEK

NURGÜL

21

SARIGÖL

UMUT

22

AKTAŞ

OĞUZHAN

Ortodonti ABD.

23

ÇUBUK

MEHMET

24

CENGİZ

MISRA

25

TAŞ

MERVE

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi ABD.

26

DURĞUN

GONCA

27

ÖNAL

DURSADE MERVE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       2.     GRUP 5.Sınıf Klinik Rotasyonlar

28

ATAR

RÜMEYSA

Protetik Diş Tedavisi ABD.

30.11.2020-22.01.2021

 

 

 

 

     28 Öğrenci

29

OĞURLU

İDİL DİLAN

30

ÖZGÜNEŞLİ

BÜŞRA

31

AYTEN

AHMET

32

ÇAKMAK

YUNUS EMRE

Periodontoloji ABD.

33

CUKAZ

MUHAMMED FURKAN

34

SEVİNÇ

YUSUF

35

ÇAKAL

RÜMEYSA

36

KÖMÜRCÜ

FUAT

Endodonti ABD.

37

EKİNCİ

SEMA NUR

38

AKKOCA

BERK

39

IRAK

TOLGA

40

YETİM

BETÜL

Restoratif Diş Tedavisi ABD.

41

COŞKUN

BUKET

42

ÖZTÜRK

SEDA

43

GÖKKAYA

BÜŞRA

44

BÜGİŞ

MÜCAHİT

Pedodonti ABD.

45

YÜKSEL

HASAN ALPEREN

46

PORTAKAL

BARIŞ

47

KARAMAN

AYŞE AFRA

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi ABD.

48

BESLER

BÜŞRA

49

ESEN

BÜŞRA NUR

50

TUNÇ

CEREN BAHAR

Ortodonti ABD.

51

DEMİRBAĞ

TUĞBA

52

ERBİL

ŞEYDANUR

53

GÜZELEL

HAKAN

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi ABD.

54

ÇELİKLİ

GAMZE

55

DURMUŞ

RÜMEYSA

 


14 Eylül 2020